Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Płotki przeciwśniegowe uniwersalne

Najlepszej jakości zabezpieczenia śniegowe z przeznaczeniem do wszystkich rodzajów dachów (ze szczególnym ukierunkowaniem na łapacze śniegu dla dachów posiadających warstwę hydroizolacyjną PVC). Wsporniki i płotki dopasować można do każdego rodzaju dachu spadzistego ze względu mnogość modeli w produkcji. Wszystkie jednak wytwarzane są z dbałością o szczegóły, dzięki czemu są to produkty trwałe oraz odporne na zastane warunki atmosferyczne, mrozy i procesy starzeniowe. Jedną z dodatkowych warstw zabezpieczających może być farba nakładana w sposób proszkowy na materiał bazowy płotka przeciwśniegowego.

Typowe zabezpieczenia śniegowe…

… wykorzystywane są na wszystkich powierzchniach dachowych. Te elementy dachowe stosuje się w różnego typu rodzajach pokryć dachowych.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe Śniegołapy

źródło: jaw.com.pl

Śniegołapy ze zintegrowanymi kołnierzami hydroizolacji

Polscy producenci elementów dachowych polecają zabezpieczenia przeciwśniegowe posiadające zintegrowane kołnierze izolujące przed wodą. Inaczej określane jako kształtki do zatrzymywania warstw śniegu, które wspomagają zsuwanie się go z dachu.

Śniegochwyty blaszane w kolorze

Produkuje się śniegochwyty w wybranych kolorach – w zależności od wykończenia dachu. Producenci ograniczają się przeważnie do palety barw RAL (oliwkowy, czarny, wiśniowy, ceglasty, szary i in.), jednak specjalne życzenia klienta również są respektowane.

Łapacze śniegu i akcesoria

Akcesoria do łapaczy śniegu uskuteczniają ich działanie według wcześniej obranego rozmieszczenia na dachu (w ramach projektu instalacyjnego). Uchwyty i wsporniki łapaczy wykonane są z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu dorównują trwałością śniegochwytom.