Apartamenty dwupoziomowe Rzeszów

Apartamenty dwupoziomowe Rzeszów

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie przy ul. Miejskiej to 8 segmentów w zabudowie szeregowej i 16 lokali mieszkalnych. Cała inwestycja przewidziana jest do oddania w lutym 2020r i jest realizowana zgodnie z założonym harmonogramem. Wszystkie mieszkania mają bardzo przemyślany rozkład z możliwością małej modyfikacji wnętrza. Układ mieszkań został starannie przemyślany tak aby każde z mieszkań było jak najbardziej funkcjonalne. Odpowiedni projekt wnętrz uwzględniający nowoczesne meble czy lampy dekoracyjne nada apartamentowi niepowtarzalny charakter.

Cała inwestycja mieszkaniowa posiada 8 apartamentów ulokowanych na piętrze. Są to mieszkania powyżej 100 metrów kwadratowych. Są one sprzedawane w stanie deweloperskim natomiast drugi poziom – wysoka antresola oddawana jest w stanie surowym. Istniej możliwość za dodatkową dopłatą odebrania całego mieszkania w stanie deweloperskim.

Apartamenty dwupoziomowe Rzeszów

Nowe mieszkania Rzeszów

 

Dostępność wolnych mieszkań widoczna jest na stronie dewelopera. Aby dokładnie sprawdzić ich status należy skontaktować się z działem sprzedaży mieszkań online lub telefonicznie. Deweloper przewidział bezkosztową rezerwację mieszkania do czasu uporania się z formalnościami kredytowymi. Układ wszystkich mieszkań w tym apartamentów dwupoziomowych można dokładnie podglądnąć pobierając dokument PDF. Posiadają one oznaczenia M2, M4, M6, M8, M10, M12, M14, M16. Apartamenty dwupoziomowe na piętrze w skrajnych segmentach posiadają metraż 94,48 m.kwadratowego natomiast apartamenty w segmentach środkowych 102,41 m.kwadratowego.

Różnica wykończenia apartamentów dwupoziomowych pomiędzy stanem surowym zamkniętym i stanem deweloperskim również została jasno i precyzyjnie określona przez dewelopera. Nie ma tu żadnych ukrytych kosztów. Cała inwestycja mieszkaniowa została wykonana z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać od pracowników biura, którzy na miejscu pokażą mieszkania, ich układ oraz dostępność.

Mieszkania dwupoziomowe Rzeszów