Drzwi zewnętrzne Dębica

Drzwi zewnętrzne Dębica

Czym powinny charakteryzować się nasze drzwi zewnętrzne? Oprócz koloru, który doskonale współgra z elewacją naszego domu, a także materiału, który uwydatnia reprezentatywność naszej posiadłości, powinny być szczelne (aby nie przepuszczać ciepła, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze i energię) oraz solidne (jest to część, która skazana jest na bezustanne eksploatowanie, zatem musi być wytrzymała i prawidłowo zamontowana). Ponadto drzwi zewnętrzne, inaczej mówiąc wejściowe, powinny być reprezentatywne, będziemy bowiem nimi wchodzić do naszych czterech kątów każdego dnia, przyjmować gości, rodzinę i przyjaciół. Jest to poniekąd wizytówka naszego domu, czy też firmy.

Drzwi wejściowe

Jednak podjęcie wyboru jakie drzwi chcemy zakupić, jest nie lada wyzwaniem. Każdy dom jest inny, dlatego do każdej elewacji będą pasowały inne drzwi. Warto precyzyjnie przemyśleć ten zakup, bowiem jest to inwestycja na długie, długie lata. Możemy wybierać spośród drzwi zewnętrznych stalowych, aluminiowych i drewnianych.

Drzwi zewnętrzne stalowe

drzwi zewnętrzne dębicaCharakteryzują się przede wszystkim trwałością. Bardzo trudno je uszkodzić, nie trzeba się martwić o szybką konieczność wzywania fachowca, bowiem drzwi stalowe przeznaczone są do służenia przez wiele, wiele lat. Oprócz tego, wyróżniają się swoją reprezentatywnością, są bardzo eleganckie, niemalże majestatycznie, wydaje się, że zapraszają, aby wejść do środka domu. Drzwi stalowe z dodatkami aluminiowymi również nie zawiodą nas, jeśli chodzi o ich użytkowanie, są idealne do bocznych wejść. Mało tego, możemy zabawić się w projektanta czy designera, i zaprojektować drzwi stalowe wedle własnej, spersonalizowanej koncepcji. Dostępne są w wersji z przeszkleniem lub bez przeszklenia. Mamy również możliwość wybrać, czy chcemy, aby wykończenie naszych drzwi stalowych było z połyskiem, matowe, czy też półmatowe.

Drzwi zewnętrzne aluminiowe

Podobnie jak stalowe, są solidne i trwałe, a także bardzo designerskie. Wyróżnia je jednak fakt, że doskonale zatrzymują ciepło, co zapewnia nam energooszczędność, ekonomiczność, a także komfort cieplny – nagromadzone ocieplone powietrze nie ucieka przez drzwi. Ponadto są doskonałe do nowoczesnych, ekstrawaganckich domów, ich unikalne wzornictwo i kolorystyka pomogą podbić wrażenie luksusu czy wystawności naszej posiadłości. Sprawdza się w budynkach w niemalże każdym stylu – loftowym, klasycznym, nowoczesnym, czy minimalistycznym. Warto wspomnieć, że drzwi aluminiowe nie pozostawiają nas z jednym ich wariantem – możemy wybrać drzwi z szybą, trójwymiarowymi wstawkami, ozdobnymi frezami, albo też z licowanymi aplikacjami ze stali nierdzewnej. Do wyboru do koloru! Każdy znajdzie coś dla siebie. Co jest jednak ważniejsze niż wygląd naszych drzwi wejściowych, to bezpieczeństwo jakie nam zapewniają – drzwi aluminiowe są świetne w ochronie naszego dobytku przed intruzami.

Drzwi zewnętrzne drewniane lub drewniano-aluminiowe

Są szlachetne, klimatyczne, nastrojowe, niesamowicie ciepłe i przytulne. Zapraszają swoim urokiem każdego gościa i stałego domownika do środka. Doświadczeni rzemieślnicy wykonują takie drzwi ręcznie, każde są dopieszczone, robione z pasją. Nie są produkowane hurtowo w fabrykach, a traktowane są (każde z osobna) jako odrębne, niepowtarzalne dzieło sztuki. Mimo wrażenia „klasyczności” takich drzwi, dostępne są różnorakie innowacje, przykładowo możemy zdecydować się na energooszczędne skrzydła i ościeżnice, dostawki, czytniki linii papilarnych, a także dwukomorowe pakiety szyb. Ponadto mamy możliwość zadecydować, czy marzymy o drzwiach o niestandardowej wysokości, o drzwiach całoszklanych czy o ekskluzywnych modelach ze spiekiem kwarcowym.

Zewnętrzne drzwi do domu i mieszkania Dębica

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi zewnętrznych dostępnych w ofercie salonu okien i drzwi PRIM w Dębicy!