Maszyny do produkcji elementów dachowych

Maszyny do produkcji rynien

Maszyny do produkcji elementów dachowych

Rynni jest firmą zajmującą się produkcją systemów rynien ciągłych (określanych też jako rynny bez łączeń, taśmowe, gzymsowe). Wspomniane rynny bez łączeń produkowane są z wysokiej jakości materiałów – powlekanej blachy stalowej, aluminiowej, a także: miedzianej, tytancynkowej, ocynkowej. W och ofercie akcesoriów i elementów orynnowania znajdują się ponadto: przejścia do kanalizacji, sztucery (leje spustowe), blachowkręty, kolorowe nity, zakończenia rynien (dekle), kolana spustowe o różnej rozwartości, obejmy i szpilki, narożniki paskowe i pudełkowe i in.

Oprócz wyżej wymienionych produktów, ważnym segmentem działalności Rynni jest również sprzedaż narzędzi dekarskich, a także dzierżawa maszyn do produkcji wszelkich elementów orynnowania i nie tylko. Wśród urządzeń znajdujących się w ofercie tego renomowanego producenta systemów rynnowych znajdują się:

1. Maszyna do produkcji rynien

Urządzenie New Tech Machinery do produkowania rynien w kształcie gzymsu o wybranej długości. Rynna ciągła aluminiowa, stalowa, miedziana lub inna profilowana jest na kształt gzymsu. Udostępnia się 3 wersje maszyny do produkcji rynien – fi 125/150 Combo, fi 125 oraz fi 150. Każda z nich posiada odmienne parametry techniczne, o których więcej można się dowiedzieć na oficjalnej stronie internetowej producenta systemu rynien ciągłych, Rynni.

2. Maszyna do produkcji rur spustowych

Również w tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem w trzech wariantach – model 2”x3”, model 3”x4” oraz model 4”x5”. Wszystkie te maszyny do produkcji rur spustowych charakteryzuje podobna wydajność oraz napęd. Cechą, która je wyróżnia jest rozmiar oraz sposób sterowania. We wszystkich przypadkach produkować można z różnego rodzaju blach metalowych – tatancynku, miedzi, ocynku, stali i aluminium powlekanego w wybranych kolorach.

3. Maszyna do produkcji kolan spustowych

W zależności od wyboru podtypu maszyny do produkcji kolan (2”x3”, 3”x4”, 4”x5”) i jej ustawień, taki zakres wygięcia możemy uzyskać – od 15° do 90°. Jak pozostałe maszyny tutaj opisywane, również ten rodzaj urządzenia produkcyjnego posiada wszelkie wymagane certyfikaty CE, dzięki czemu może być bez przeszkód wykorzystywana na terenie Unii Europejskiej.

4. Giętarka do blachy z nożem rolkowym

W ofercie producenta systemów rynnowych Rynni znajduje się również giętarka aluminiowa do blachy. Wykorzystywać ją można do wyginania różnych obróbek blacharskich. Bardzo dobrze sprawdza się w produkcji zewnętrznych parapetów z metalu (aluminium, stal, miedź, tytancynk).

Maszyny do produkcji elementów dachowych

Maszyny do produkcji rynien ciągłych, bez łączeń

Szkolenia z obsługi maszyn do produkcji rynien, rur spustowych, kolan

Nowi odbiorcy, dekarze mogą liczyć nie tylko na bogatą ofertę narzędzi dekarskich oraz możliwość dzierżawy specjalistycznych maszyn do produkcji rynien, rur spustowych czy kolan. Firma Rynni prowadzi również szkolenia, które poruszają zagadnienie obsługi poszczególnych urządzeń oraz montażu systemu rynien ciągłych. Poza tym, nowi odbiorcy hurtowi mogą liczyć na bardzo korzystne rabaty.

Nie stać się na kupno maszyny do produkowania elementów orynnowania? Możesz ją wydzierżawić. Firma udostępnia również swoje maszyny do produkcji rynien poziomych nieodpłatnie na okres pół roku (umowa użyczenie). Skontaktuj się z producentem i zapoznaj ze szczegółami dotyczącymi możliwości współpracy.

Więcej informacji na temat maszyn produkcyjnych i giętarek znajdziesz na stronie producenta:

rynni.pl/maszyny-i-gietarki.html